Informacja

Adres sklepu: www.pandadesign.pl 

  1.                Informacja o Firmie:

1.1 Sklep internetowy działający pod adresem  www.pandadesign.pl   prowadzony jest przez firmę Mika Michał Kusiak zwaną dalej Mika z siedzibą w Brzesku przy ul. Wyspiańskiego 39, 32 -800 Brzesko.  NIP 869-186-60-99
1.2 Dane kontaktowe : tel. +48 501 799 340, sklep@pandadesign.pl
1.3  Sklep jest dedykowany dla odbiorców detalicznych, hurtowych, producentów, agencji reklamowych. Minimalna Wartość Zakupu : 50 zł  

  1.              Dni pracy sklepu

2.1 Sklep Internetowy www.pandadesign.pl , jest działającym w systemie pracy online , tzn. zamówienia można składać non stop , po czym następuje proces realizacji - w przypadku dostępności zamówionego towaru  standardowa realizacja zamówienia (lub informacją o odrzuceniu zamówienia)  jest podejmowana w ciągu do 48 godzin poczynając od kolejnego dnia roboczego następującego po dniu złożenia i zamówienia. Termin dostawy uzależniony jest od wybranej formy rozliczenia . Jeśli klient wybiera płatność z góry wysyłka jest realizowana do 48 h od zaksięgowania wpłaty na koncie. Jeśli klient wybiera dostawę za pobraniem wysyłka następuje do 48 h od potwierdzonego przyjęcia zamówienia do realizacji 

2.2 Sprzedawcy sklepu realizują:
a). Wysyłki zamówionego towaru, wysyłki informacji dla procesowania zamówienia  i inne informacje wyłącznie w dni robocze w godz. 8-16 tej. W niektórych przypadkach dopuszczamy zmianę ww. godzin pracy. 
b). Nie są realizowane zamówienia ani wysyłki ani sprawy obsługi gwarancyjnej w dni wolne ustawowo od pracy oraz Święta Kościelne,  oraz dni określone osobną informacją na stronie sklepu 
c). sklep zastrzega sobie przerwy techniczne oraz przerwy w pracy w przypadku wyniknięcia siły wyższej, jak klęski żywiołowe, wojny, strajki firm transportowych itp. O przerwach lub zakłóceniach w realizacji sklep informuje na stronie głównej.

III. Ochrona danych osobowych

       3.1  Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.pandadesign.pl , są przetwarzane przez Mika z siedzibą w Brzesku przy ul. Wyspiańskiego 39.
Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:

       a.)  Realizacji umowy kupna – sprzedaży          

      b).  Jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.pandadesign.pl   (Mika) lub podmioty powiązane.

      3.2  Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym dla celów marketingowych. Dane mogą być użyte w celach kampanii reklamowej dla Mika lub podmiotów powiązanych

        3.3 Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - klikając na stronie odnośnik otrzymany z elektronicznie, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać, edytować lub usunąć. Służy do tego link profilu.  Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. Dzięki opcji odzyskiwania hasła każdy klient może odzyskać zapomniane hasło. Służy temu odnośnik w trakcie logowania.
3.4 Administrator sklepu może usunąć konto i dane osobowe użytkownika bez stosownego uprzedniego powiadomienia w przypadku podejrzenia wyłudzania informacji lub jeśli dane podane w momencie rejestracji dane wydają się być niewiarygodnymi.  

IV. Opisy i zdjęcia produktów

       4.1 Wszelkie informacje dotyczące towarów, w tym w szczególności katalogi, foldery, broszury, inne materiały informacyjne lub reklamowe, a także informacje zawarte na stronie www.pandadesign.pl  kierowane przez Mika do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa

       4.2 Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu.

       4.3 Mika nie ponosi odpowiedzialności za straty klientów lub stron trzecich wynikające a par.4.2. W związku z powyższym nie są przyjmowane zwroty wynikłe z par 4.2  

V. Ceny

       5.1 Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.pandadesign.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) i są podane za 1 szt. produktu lub jednostkowej usługi. 

       5.2. W sklepie internetowym stosowane są następujące kategorie cenowe:
    a.)   Cena detaliczna - podstawowa cena sprzedaży oferowanych towarów i usług 
           (cena brutto za 1 szt. produktu lub usługi)

b.)    Ceny netto  (wówczas do finalnego produktu należy doliczyć 23 % VAT)

c.)   W przypadku zakupów zbiorczych (pełne kartony w ilości opisanej dla danego produktu i sprecyzowanej jako opakowanie zbiorcze )

stosowana jest automatyczna obniżka ceny , wynikająca z wybranej ilości

       5.3 Ceny w siedzibie firmy mogą się różnić od cen podawanych w na stronie sklepu (dla odbiorów własnych)  , wynika to z polityki cenowej firmy.

VI. Zamówienia

   6.1 Sklep internetowy przyjmuje zamówienia poprzez stronę www.pandadesign.pl 

       6.2 Zamówienia realizujemy w kolejności ich składania.

       6.3 Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

       6.4  W przypadku chęci odbioru osobistego z siedziby firmy Mika, złożenie zapotrzebowania poprzez stronę internetową poczytuje się za przyjęcie rezerwacji na dany produkt i przygotowanie towaru do zakupu. Moment zawarcia umowy kupna- sprzedaży następuje natomiast przy odbiorze towaru w sklepie, po zbadaniu przez klienta przedmiotu zakupu, zapłacie  oraz osobistej akceptacji oferty.  

       6.5 Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 1 000 PLN brutto – a klient zawiera umowę kupna sprzedaży jako osoba prywatna - zobowiązany jest do dokonania przelewem płatności na podstawie FA proforma.  Wysyłka następuje do 48 h roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Sklep pandadesign.pl nie realizuje wysyłek za pobraniem dla klientów detalicznych których roczny obrót nie przekroczył 500 zł (brutto). 

       6.7 Sklep www.pandadesign.pl  prowadzi sprzedaż hurtową. System rabatowo-premiowy ustalany jest w zależności od wysokości zamówień i obrotu. Klienci i stosowane rabaty są udzielane indywidualnie . W razie pytań prosimy o kontakt bok@pandadesign.pl 

       6.8 Sklep pandadesign.pl, może prowadzić kampanie lojalnościowe ( jak np. zbieranie punktów przez klientów) , które klienci będą mogli wykorzystać w celu atrakcyjniejszych zakupów lub uzyskania rabatów.

  VII. Dostawa

7.1 Towar zamówiony w sklepie internetowym www.pandadesign.pl  dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich DHL, Dachser, Poczta Polska, DPD 
7.2  Na czas otrzymania przesyłki składa się:

      a.)  czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, dokonanie płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki, wysyłka )

      b.)  czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

       7.3 Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku 'Dostępność produktu', podaje informację nt. dostępności produktu . 

       7.4 Wraz z towarem wydawane są: faktura VAT lub paragon fiskalny. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów prosimy o zgłoszenie tego faktu w celu uzupełnienia braków.

       7.5. Minimalna Wartość zakupu:  50 zł . Zamówienia poniżej 50 zł mogą być odrzucane automatycznie bez powiadomienia.  

VIII. Sposoby płatności

       8.1 Płatność za towar może być dokonywana przez klienta w następujący sposób:

      1.1     Przed wydaniem towaru Klientowi:

       a).   Przelew na rachunek bankowy wskazany na fakturze

       b).   Płatność kartą za pośrednictwem usługi PayU lub płatność przelewem w momencie zamówienia

       c).  Gotówką w siedzibie sprzedającego

 

      8.2.   W momencie odbioru towaru:

       a). Gotówką w przypadku odbioru towaru przez Klienta własnym staraniem i na własny koszt ze sklepu www.pandadesign.pl (Mika)

       b). Gotówką do rąk przewoźnika, w przypadku dostawy towarów za pośrednictwem przewoźnika.

       8.3 Przedsiębiorstwo Mika może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim wypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane z zamówieniu potwierdzonym przez Mika jako przyjęte do realizacji i spełnienia wszelkich dodatkowych wymogów związanych z uzgodnionymi warunkami lub formą płatności .

       8.4 Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

       

IX. Zwrot towaru

       9.1  Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni dni. Termin w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem. Niniejszy punkt nie dotyczy puszek lub towaru z zamawianą usługą personalizacji. Niniejszy punkt dotyczy wyłącznie zakupów konsumenckich ( klientów detalicznych) 

       9.2 Towar zwracany zgodnie z pkt. 1, nie może nosić oznak użytkowania. Zgodnie z ustawą, zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Koszt zwrotu i zabezpieczenia towaru do transportu ponosi kupujący.

Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego towaru.

       9.3 W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia pkt. 3, umowę kupna- sprzedaży uważa się za nie byłą i klientowi zostanie wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu. Po odesłaniu przez klienta podpisanej kopii faktury korygującej zwrócona zostanie kwota stanowiąca wartość zakupionego towaru pomniejszona o koszty dostawy w przypadku gdy ponosił je  Mika, i ew. inne koszty, które wykazał sklep, związane z dostarczeniem i obsługą towaru. W przypadku korekty ilościowej towaru, Mika zastrzega sobie prawo do wystawienia nowej faktury na usługi związane z dostarczeniem i zwrotem towaru, gdy ponosił je Mika.

       9.4 Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar a ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół i zgłosić niezwłocznie uszkodzenie (w przypadku kuriera DHL (tel. 0 801 345 345, www.dhl.pl).  Kurierzy są odpowiedzialni za prawidłowo wykonaną usługę transportową zarówno w zakresie ilościowym jak i jakościowym . Po stronie klienta leży obowiązek sprawdzenia przesyłki zarówno jakościowo i ilościowo w momencie dostawy. W przypadku odstępstw lub stwierdzenia uszkodzenia zawartości - na życzenie klienta jest spisywany odpowiedni protokół . Każdy kurier musi potwierdzić czytelnym podpisem protokół pod rygorem odrzucenia reklamacji .

       9.5  Mika nie stosuje polityki towarów zastępczych. Ewentualne odstępstwa są rozpatrywane indywidulnie 

 

X. Procedura reklamacji

 

       10.1 Jeżeli zakupiony wysyłkowo produkt zawiera wady:  zgłoszona wada podlega weryfikacji przez producenta lub dostawcę , który stwierdzi czy usterka nie nastąpiła z winy klienta. Mika rozpatruje reklamacje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych czas rozpatrzenia reklamacji może zostać wydłużony (np. sprawa dotyczy poddostawcy z zagranicy). O zaistniałej konieczności pandadesign.pl poinformuje niezwłocznie.

       10.2 Zwracany/reklamowany Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport .

       10.3 Towar przysyłany musi być  kompletny jak otrzymany bez widocznych śladów użytkowania pod rygorem odrzucenia reklamacji

       10.4 Do produktu musi być dołączony opis uszkodzeń , spisany protokół (kopia) w obecności i potwierdzony przez Kuriera

 

XI. Pozostałe

       11.1 Korzystanie z niniejszego sklepu oznacza akceptację powyższego regulaminu.

       11.2 Sklep www.pandadesign.pl , znak www.pandadesign.pl są znakami towarowymi firmy Mika, rozpowszechnianie logo oraz zdjęć z galerii zgromadzonych bez zgody własiciela zabronione.

 

 

Dziękujemy za zrozumienie Zespół sprzedaży www.pandadesign.pl